Tragjedia e Genoas/ Manjani reagon ndaj Ramës: Hipokrizi bajate

Lajme Politikë

Ish-ministri i Drejtesise, Ylli Majani e cileson si hipokrizi bajate statusin e mbajtur nga kryeministri Edi Rama ne lidhje me tragjedine e Xhenovas, ku mes viktimave ka edhe dy shqiptare. Ai e ka ironizuar duke shkruar se “Rama nuk reagon per tragjedite e Selenices e te tjera ne Shqiperi, por per ato ne Itali”.

Statusi ne Facebook.

I qënka “copëtuar zemra” udhëheqësit për tragjedinë e Genovës! Për tragjedinë e Selenicës dhe tragjedi të përditshme në Shqipëri i bëhet zemra mal! Turp e faqe e zezë! Hipokrizi bajate!

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *