Tronditëse, i riu i jep fund jetës duke prerë damarët, ngjarja në Tiranë

Kronike Lajme

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një 32-vjeçar ka vrarë veten.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:20, tek “Komuna e Parisit”, ku i riu me inicialet L.I., në banesën e tij, i ndodhur në kushte  të rënda psikologjike, ka prerë damarët e duarve, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10.11.2020, rreth orës 21:20, tek “Komuna e Parisit” në banesën e tij, shtetasi L.I., 32 vjeç, dyshohet se i ndodhur në kushte të rënda psikologjike ka dëmtuar veten duke prerë damarët e duarve, e për pasojë ka ndërruar jetë ( e konfirmuar nga ekipi mjekësor).

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *