U përfol se ishte në një lidhje me Nik Xhelilajn, Olta Gixhari sqaron të vërtetën

Kinema Kulturë

Aktorja Olta Gixhari është një nga femrat më të komentuara përsa i përket jetës private. Ajo është tepër aktive jo vetëm në rrjetet sociale por edhe në intervista në televizion.

E ftuar në emisionin Pop Culture ajo ka treguar pak më shumë për jetën e saj private dhe gjithashtu ka sqaruar thashethemet për lidhjen e përfolur mes saj dhe aktorit të dashur, Nik Xhelilaj.

Ajo ka sqaruar se është beqare dhe se mes saj dhe Nik Xhelilajt ka vetëm miqësi, pasi kanë qenë për disa vite shokë shkolle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *