UAU! Xhensila tregon trupin me rroba banjo vetëm 6 javë pas lindjes

Kryesore Kulturë Showbiz

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku vetëm 6 javë më parë u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë Ajka.

Ndërkohë që ende na mungon një foto nga Ajka e vogël, Xhensila, sipas City news, ka postuar sot një foto të sajën ku shfaqet për herë të parë me rroba banj0 pas sjelljes në jetë të vajzës.

Edhe pse kanë kaluar vetëm 6 javë nga lindja e vajzës Xhensila shfaqet më në formë se kurrë.

 

Të surprizuar nga kjo foto fansat e saj të shumtë nuk kanë ngurruar që ta komplimentojnë Xhensilën për pamjen e saj.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *