“Uaua tërmet”, gazetarja mbyll emisionin live, ja gjesti që bën (Video)

Kronike Lajme

Gazetarja Androniki Kolka ka qenë duke moderuar emisionin e Mëngjesit “Vila 24” në NEWS 24 kur janë ndjerë lëkundjet e para.

Ndonëse është trembur, gazetarja e ka superuar momentin e parë, duke u përpjekur të kalojë me buzëqeshje dhe panik, megjithëse nuk ka munguar dora në zemër.

Por kur lëkundjet janë shtuar, gazetarja është shqetësuar më shumë dhe ka mbyllur emisionin para kohe, duke dalë nga studioja.

Ajo kishte të ftuar Sokol Muaratajn një tetraplegjik, i cili po tregonte historinë e tij, ndërsa nuk ka ngurruar me gjestin e saj që të ta ndihmojë të ftuarin në studio, i cili ishte në karrocë, duke e nxjerrë jashtë.

Një gjest për t’u vlerësuar nga moderatorja,e  cila e menaxhoi më së miri situatën.

https://www.facebook.com/balkanwebCOM/videos/1760470087335274/?t=0

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *