Ups! Rita Orës i dolën të pasmet sheshit në tapetin e kuq, por ajo s’kishte asnjë faj

Kulturë Showbiz

Nuk është diçka e re që këngëtarja Rita Ora të tregojë asetet e saj përmes (zh)veshjes.

Por të enjten ajo zbuloi aksidentalisht më shumë sesa duhej dhe fajtor për këtë ishte era e fortë.

28-vjeçares iu ngrit fustani në pjesën e pasme, teksa po ecte në tapetin e kuq  të festës së “Cartier” të mbajtur në Sidnej.

LEXO EDHE:  Video/ Ish-kandidatja për deputete ngre fustanin dhe tregon të pasmet live

Era zbuloi të pasmet e këngëtares, por pavarësisht kësaj ajo nuk u shqetësua aspak dhe vazhdoi të ecte me vetëbesim. Burimi CNA

Rita ndodhet momentalisht në Australi për të promovuar albumin e saj të ri “Phoenix”.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *