Vajza e Ema Andreas ndez rrjetin, publikon foton e zhveshur krah të dashurit

Kryesore Showbiz

Vajza e aktores shqiptare është një nga femrat e shoëbizit që nuk preferon ta vendosë venden Brenda kornizave.

Sara Kapo shpesh ndan foto nga më moskokëçarëset. Deri më tani ajo nuk është përfolur për një romancë, por mesa duket e ka një shok mjaft të afërt që e lumturon pamasë.

Në një prej fotove të publikuara në rrjetet sociale ajo duket me rroba banje dhe në përqafimin e djalit ‘misterioz’, fytyrën e të cilit ka preferuar mos ta zbulojë.

 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/vajza-e-ema-andreas-ndez-rrjetin-publikon-foton-e-zhveshur-krah-te-dashurit-574963/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *