Vetëm për një ditë si kjo Sokol Balla bën përjashtimin dhe poston foto me fëmijët e tij

Showbiz

I ka parë njeri fëmijët e Sokol Ballës? Në prolin e tij rreth një vit më parë poston vetëm për pak minuta një foto të së bijës dhe diçka e bëri të pendohet për ta fshirë.
Herën e kaluar ishte çuditur me stilin e të veshurit të së bijës, kurse këtë herë rasti është ditëlindja e djalit. “Happy birthday Colin”, shkruan ai në foton ku i ka përqafuar të dy fëmijët: njërin në një krah e tjetrin në krahun tjetër.

Të tre bashkë, me kurriz nga aparati dhe me fytyrë nga deti, familja Balla ka nisur pushimet. Dhe Colin qenka me fat se e feston në plazh.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *