Video e foto/Tiranë, shpërthim në një pikë shitjesh të bombolave të gazit

Kronike Lajme Slider kryesore

Një pikë shitjesh e bombolave të gazit në kryeqytet është përfshirë nga zjarri pasditen e sotme. Shkak është bërë shpërthimi i një prej bombolave për shkak të rrjedhjes së gazit. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Myslym Shyri”.

Fatmirësisht veç dëmeve materiale nuk ka të lënduar në njerëz. Policia dhe shërbimi zjarrfikës ndodhen në vendngjarje. Këta të fundit po punopjnë për vënien në kontroll dhe shuarjen e plotë të flakëve.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *