Video e rrallë/ Dritan Hoxha duke hipur në makinën Ferrari

Kryesore Kuriozitetet Të veçanta

Dritan Hoxha, themeluesi i Top Medias, ditën e djeshme kishte ditën e lindjen dhe në se do të ishte gjallë do të festonte 50-vjetorin e tij.

Por jeta e tij u ndërpre në mes në pas një aksidenti makinën e tij tip Ferrari në anë të Lanës në Bulevardin “Bajram Curri”, Tiranë, në dekadë më parë.

Por për të kujtuar Dritanin, blogeri Olti Curri ka publikuar një video që ka disa pamje të rrallë, pasi shihet duke biseduar me miqtë të tij dhe më pas hipën në Ferrari për të bërë një xhiro.

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *