Video/ Eni Vasili “zhvesh” Bashën në studio, kreu i opozitës heq xhaketën…

Kryesore Politikë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka qenë sot i ftuar në emisionin “Open” me gazetaren Eni Vasili.

Gjatë intervistës me Eni Vasilin, në një moment ai e ka ndërprerë bisedën për të kërkuar leje që të heqë xhaketën, pasi kishte vapë.

“Nëse me lejoni ta heq xhaketën se më duket shumë vapë, keni vapë jo apo vetëm unë? (Basha i drejtohet publikut)”, ka thënë kreu i opozitës.

“Është një moment i mirë televiziv. lejen time dhe të publikut e morët, kështu që jeni… opozita gjithmonë dhe më sportive duhet të jetë”, u shpreh Eni me humor.

Eni Vasili “zhvesh” Bashen ne emision on Vidnews.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *