Video/ Eva Murati kapet mat, nuk ua merr mendja se ç’bën në emision sapo fiken kamerat

Showbiz

Çdo të mërkurë dhe të diel pas ndeshjeve të Botërorit, Eva Murati na shoqëronte me emisionin “Extra Time World Cup” ku të ftuarit jepnin opinionet e tyre mbi ndeshjet, golat dhe skuadrat fituese. Nën drejtimin e moderatores bukuroshe, ky emision bëhej edhe më interesant, por pjesa më argëtuese paska qenë kur “kamerat fikeshin”.

Eva dhe të ftuarit kanë menduar se nuk po filmohen, por në fakt çdo gjë është regjistruar. “Tring” ka publikuar një video ku Eva shfaqet duke kënduar duke menduar se nuk po filmohet. Ndiqeni në videon e mëposhtme.

Extra Time World Cup

Çfare ka ndodhur ne Extra Time World Cup jashte kamerave? Ju sjellim disa nga momentet me argetuese gjate transmetimit maratone ne ekranin e Tring!#tring #tringbuzeqesh #shohTring #worldcup #extratime

Gepostet von Tring am Montag, 16. Juli 2018

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *