VIDEO-FOTO/Dyshemeja mbulohet me dollarë, shikoni si ja shtrojnë këngëtarit Gëzim Nika në SHBA

Kryesore Showbiz shtojca

 

Gëzim Nika është padyshim një nga zëra më të mirë dhe të dashur të veriut. Me një repertor të gjatë që nis që në fillim të viteve 90, Gëzim Nika është bërë edhe një nga këngëtarët më të kërkuar jo vetëm nëpër koncerte, por edhe në evente familjare, si dasma e ditëlindje, në Shqipëri dhe në mënyrë të veçantë në diasporë. Natyrisht që ai është edhe një nga këngëtarët më të paguar për çdo pjesëmarrje në çdo event. Kjo jo vetëm si pjesë e marrëveshjes dhe që jep i zoti i dasmës apo i festës, por edhe si dorovitje që bëjnë pjesëmarrësit si pasojë e kënaqësisë që iu jep me muzikën dhe këngët e tija. Pamjet e mëposhtme janë marrë nga një ditëlindje në Seattle të SHBA-së, ku dhe siç shihet të ftuarit ja kanë shtruar dyshemenë Gëzim Nikës plotë me dollarë.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *