Video/ Grida Duma reagon ndaj Rames: Familja Cakoni po shantazohet…

Kryesore Lajme Politikë Slider kryesore

Ish-deputetja e PD-se, Grida Duma ka reaguar ndaj videos dhe qendrimeve te kryeministrit Edi Rama sa i perket familjes Cakoni, ku disa dite me pare, opozita nxori nje video te Manjola Cakonit, e cila shprehet se ndjehet e braktisur nga qeveria.

“E vërteta e dhimbshme e familjes Cakoni e treguar nga Manjola, është FAKTI i vetëm i një historie, që nuk mund të fshihet nga asnjë formë e propagandës.

Edi Rama edhe sot ka vijuar të frikësojë dhe intimidojë Manjolën. Është koha që prokuroria të nisë hetimet ndaj kryeministrit për shantazh dhe frikësim ndaj një zonje, që ka kërkuar publikisht vetëm të drejtën e saj!”, shprehet Duma.

Rama e cilesoi videon e PD si hiena qe duan te perfitojne nga situata e familjes Cakoni.

E vërteta e dhimbshme e familjes Cakoni e treguar nga Manjola, është FAKTI i vetëm i një historie, që nuk mund të fshihet nga asnjë formë e propagandës.Edi Rama edhe sot ka vijuar të frikësojë dhe intimidojë Manjolën. Është koha që prokuroria të nisë hetimet ndaj kryeministrit për shantazh dhe frikësim ndaj një zonje, që ka kërkuar publikisht vetëm të drejtën e saj!

Gepostet von Grida Duma am Sonntag, 13. September 2020

https://www.facebook.com/watch/?v=316994066060498&extid=hLiBgOUghVN1nwX3

 

https://www.facebook.com/grida.duma/videos/316994066060498/
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *