VIDEO/ Gurë e flakadanë, sherr para derbit Partizani-Tirana! Ndërhyn policia

Kryesore Slider kryesore Sport Vendi

Derbi nuk ka vetëm në fushë, por edhe jashtë saj. Ultrasit e bardhebluve dhe ata të Partizanit janë përplasur mes tyre në afërsi të stadiumit.

Policia është dashur të ndërhyjë për të shpërndarë turmën, ndërkohë që nuk ka munguar përdorja e mjeteve piroteknike dhe gurëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *