VIDEO/ I shtrirë nudo në krevat, ja momenti i arrestimit të Stresit

Kronike Kryesore

Del momenti i arrestimit të reperit të njohur Arkimed Lushaj i njohur si Stresi. I shtrirë në krevat, përmbys, gati nudo policët i vënë prangat Stresit që është kapur totalisht në befasi nga operacioni i policisë në një dhomë hoteli në Linzë.

 

Stresi u arrestua si pjesë e një grupi kriminal të trafikut të drogës dhe krimeve kundër personit.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *