VIDEO/ Imami Elvis Naçi: Femrat të bëjnë hajdut, duan vetëm lekë, të shtyjnë drejt 1001 zullumeve

Kryesore Lajme Sociale

Imami i njohur Elvis Naçi ka bërë disa deklarata mbi femrat, të cilat kanë shkaktuar debate të shumta në media.

Ai thotë se femrat duan vetëm para dhe janë fajtore, pasi shtyjnë meshkujt drejt vjedhjeve.

Sipas imamit, femrat të bëjnë hajdut dhe të shtyjnë drejt 1001 zullumeve, që të shkatërrojnë si individ.

 

https://www.facebook.com/LigjeruesiIslam/videos/264249110870191/?t=10

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *