Video/ Ja momentet e para të seancës ndaj 23 kuksianëve

Kryesore Politikë

Teksa policia nuk i lejoi që të futeshin brenda në sallën e gjyqit që do jepej vendimi për 23 të ndaluarit e protestës së Kalimashit, deputetja e PD Albana Vokshi duket se ka fiksuar disa momente para nisjes së seancës ku duken edhe të ndaluarit në kafazin me xhama.

 

 

Gjyqet politike u rikthyen…me police te armatosur ne dhembe dhe dhune…

Gepostet von Albana Vokshi am Mittwoch, 4. April 2018

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *