VIDEO/ Këngëtarja shqiptare filmohet ‘e zhveshur’, duke parë ndeshjen Angli-Kolumbi

Showbiz

Morena Taraku pa dyshim është një nga vajzat më të komentuara shqiptare në mediat rozë.

Këngëtarja nga Prishtina, së fundmi ka postuar një video, ku shihet duke e parë ndeshjen, e cila u luajt mbrëmë në mes të Anglisë dhe Kolumbisë, ndeshje kjo e fituar nga anglezët pas ekzekutimit të penalltive.

Në këtë video Morena Taraku ka shkruar: “Vajzat duke provuar të shikojnë ndeshje”.

Morena shfaqet jashtëzakonisht joshëse në pamjet e publikuar. Shikojeni më poshtë videon, e cila ka marrë mijëra like dhe komente për pak minuta pasi është publikuar nga këngëtarja.

 

Girls trying to watch World Cup???? #worldcup #worldcup2018 #russia2018 ????

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *