Video / Klevis Balliu në lidhje me Ilda Bejlerin? Shihni në krah të kujt ishte sot nga liqeni

Kryesore Lajme

Klevis Balliu është një nga deputetët më të rinj të Kuvendit të Shqipërisë. Por ai është bërë i njohur për opinionin publik jo vetëm se është djali i botuesit e Gazetës 55, Fahri Balliu dhe se merret me politikë, por edhe se ai ka qenë një nga emrat e politikanëve më të përfolur vitin e fundit për jetën e tij private. Shpesh herë ai është bërë personazh i faqeve rozë në mediat shkruara dhe ato online për një lidhje të mundshme me moderatoren bukuroshe, Ilda Bejleri. Megjithëse ata asnjëherë nuk e mohuan miqësinë me njeri-tjetrin, lidhja e tyre nuk u faktua asnjëherë. Por duket se vet Klevisi e ka lënë pas atë histori. Ai shihet thuajse çdo mëngjes duke bërë vrap vetëm në Parkun e Madh të Liqenit Artificial. Por mëngjesin e sotëm ai u kap mat duke vrapuar me një tjetër bukuroshe.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *