Video/ Lori Hoxha tregon sekretet e dasmës së Sarës

Kryesore Kulturë Showbiz

Pavarësisht se dyshja Ledion Liço dhe Sara Hoxha u munduan ta mbanin larg vëmendjes së publikut momentet e tyre fantastike teksa lidhën kurorë në Como, tashmë kanë filluar të qarkullojnë foto dhe video nga ceremonia speciale që bëri bashkë shumë yje.

Së fundmi ka qenë pikërisht Lori Hoxha e cila me postimet në Instagram ka zbuluar një video nga momentet e lumtura nga dasma e së motrës.

Lori shkruan se nuk e kishte besuar se do ta publikonin nje video te tille dhe i fton ndjekesit qe ta shijojne ate.

https://www.instagram.com/p/BnwTiMDBQNa/?hl=en&taken-by=lorihoxha

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *