Video/ “Luftë dhe të vrarë”, çfarë ndodhi sot te reparti RENEA

Kronike Kryesore Lajme Slider kryesore

Të gjithë të pranishmit në ceremoninë e inagurimit të repartit të ri RENEA në Yzberisht patën mundësinë të ndiqnin demostrimin e veprimeve nga efektivët e forcës elitare të policisë së shtetit në një situatë.

Bëhej fjalë pikërisht ndërhyrjen taktike për ndalimin e 2 personave të rrezikshëm dhe të armatosur.

E gjithë fusha qëndrore e repartit, u kthye në një fushë beteje. Ndersa me pas Rama ka pare nga afer ambin

Për më shumë shikoni VIDEO-n.

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/609387206504640/

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *