Video/ Mami i kap vajzat duke u tundur, shikoni reagimin

Kulturë Lifestyle

Dy motra po regjistronin veten duke bërë “twerk” me idene qe ta publikon ne rrjetet sociale.

Ne momentin kur ato po benin xhirimin me ane te kameres se telefonit nëna e tyre hyn në dhomë dhe menjëherë i turret duke i goditur me shapkë në kurriz.

Adoleshentet që mendohet se janë spanjolle po perfeksionojnë lëvizjen përballë një kamere, me muzikë në sfond. Por, disa çaste më vonë hyn në dhomë e ëma e tyre, me një kosh plot me rroba të lara dhe i jep një mësim të mirë.

Ajo heq shapkën dhe i godet të dyja vajzat, duke mos lënë për asnjë moment koshin të rrëzohet në tokë. Gjithsesi video eshte postuar dhe eshte bere virale.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *