Video/ Messi luan futboll me qenin e tij, por Lineker e thumbon

Botë Kryesore Sport

Lionel Messi ka mbyllur pushimet dhe pritet ti bashkohet Barcelones. Ai nderkohe po kryen nje stervitje te vecante.

Messi po kryen një “stërvitje të veçantë”, me qenin e tij, i cili nga pamja duket se peshon më shumë se ylli argjentinas.

Bashkeshortja e tij, Antonella Roccuzzo ka postuar një videon ku Messi luan me Hulk, qenin e tij, duke i bërë disa xhunglime.

Videoja e postuar është kthyer në virale, por ka pasur një ironi therëse e ish-futbollistit anglez Geri Lineker.

“Depresioni i se henes? Këtu është një video e një dhie që luan me një qen që mund të të ngrejë moralin”, shkroi Lineker. Komenti i tij në Tëitter pati reagime të shumta të fansave të Messit.

 

https://www.instagram.com/p/Bl2qnxVHybM/?taken-by=antoroccuzzo88

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *