VIDEO/Momenti kur një protestues godet me shpulla polecat gjatë protestës së djeshme

Kronike Slider kryesore

Protesta e djeshme u shoqërua me akte dhune dhe përlasje mes protestuesve, ndërsa mbi 10 persona mbetën të plagosur nga të dyja palët. Videoja e mëposhtme tregon një nga momentet para Kryeministrisë ku një prej protestuesve qëllon me shpulla policët.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *