VIDEO/ Natë e frikshme në Tiranë, ja ç’ndodhi në orën 3 pasmesnate

Lajme Sociale

Bubullima, vetëtima dhe rrufe të shumta.

Për më shumë se 30 minuta Tirana është përfshirë nga një situatë e pazakontë.

Qindra shkarkime elektrike kanë shqetësuar banorët, ndërsa reshjet e shiut nuk kanë pushuar gjatë gjithë natës.

Videot janë bere publike nga aktori, Gentian Zenelaj.

Për më shumë, shikoni videot:

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *