Video/ Perplasja ne Gjykate, Noka godet me grusht policin

Politikë shtojca

Dalin momentet e tensionit ne ambientet e brendshme te gjykates. Deputetet e opozites nuk kane ngurruar qe te perleshen edhe me policet, pasi keta te fundit nuk lejuan te futeshin ne ambientet e salles ku do te mbahet gjyqi.

Deputeti i PD, Flamur Noka eshte perleshur madje e dhe me nje polic, gjate perpjekjes per t’u futur ne sallen e gjyqit.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *