VIDEO/ Plas sherri në “Opinion”: Nano: Ke pirë ndonjë gotë? Shehi: Legen i Ramës

Kryesore Lajme Politikë

Analisti Mustafa Nano është përplasur me ish deputetin Dashamir Shehi në studion e Opinion. Duke mos u pajtuar me komentet e tyre politike, Nano i ka thënë ish-deputetit: “Ke pi ndonjë gotë”. Kaq ka mjaftuar dhe mes tyre të shkëmbeheshin disa fyerje.

DEBATI

Mustafa Nano: Ti je në politikë, unë nuk jam. Këto janë opinione që unë i shpreh.

Dashamir Shehi: Për ça ke ardhur ti këtu o burr për katekizëm, do bëjmë diskutim akademik apo do bëjmë politikë.

Mustafa Nano: Emo Dash ke pirë ndonjë got tani, muhabet koti.

Dashamir Shehi: A fillove me këto muhabete ti tani, ti je tamam banda e legenëve të Edi Ramës

Mustafa Nano: Ti pi nga mengjesi deri në darkë, nuk thashë ndonjë gjë nuk është turp. /Opinion.al


Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *