VIDEO/ Rama e nis ditën me një ftesë, ja çfarë bëhet në Kryeministri

Kryesore Politikë

Kryeministri Rama e ka nisur diten me nje ftese per gjithe te interesuarit e kuriozet per hartat e vjetra te shohin ekspoziten me te fundit te hapur ne Kryeministri.

Ekspozita permban 35 harta dhe 5 altase qe datojne qe nga viti 1500.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë ftesë për të vizituar një ekspozitë të rrallë hartash të vjetra në Kryeministri (COD – hyrja qendrore) ju uroj një ditë të mbarë 🌹”- shkruan Rama. 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *