Video/ Rama pritet me protesta në Patos dhe Ballsh

Lajme Politikë

Mbështetësit e Partisë Demokratike e kanë pritur me protesta kryeministrin Edi Rama në Patos dhe Ballsh.

Burime për RTV Ora bëjnë me dije se protestueit u mblodhën 300 metra larg vendit ku Rama mbajti fjalimin prezantues për kandidatin e PS-së për Bashkinë Patos.

Edhe në Ballsh, mbështetës të opozitës kanë dalë në protestë, kundër kryeministrit Rama.

Prej dy mandatesh Bashkia e Ballshit drejtohet nga Agron Kapllanaj, i Partisë Demokratike.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *