Type to search

Kryesore Sport Vendi

VIDEO/ Rei Manaj dëmtohet rëndë në kokë, lojtari përfundon në spital

Ndaje

Rei Manaj ka pësuar një dëmtim të rëndë në kokë në takimin mes Granadas dhe Albasetes gjatë pjesës së parë, ku njëri nga futbollistët e Granadas, ka goditur me shkelm në kokë sulmuesin kuqezi. Për shkak të përkeqësimit të gjendjes Manaj është detyruar që të largohet për në spital.

Pas mbarimit të pjesës së parë të ndeshjes, ka reaguar vetë faqja zyrtare e klubit spanjoll, që tregon se Manaj ka pësuar trauma në kokë dhe se ndodhet në spital. Ttifozët kanë shprehur solidaritet për sulmuesin kuqezi, ndërkohë që kanë reaguar ashpër ndaj gjyqtarit të takimit, që ndëshkoi vetëm me karton të verdhë Sançezin.

Lini një koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *