Video/ Si dallohen shqiptarët jashtë shtetit, këtë na e tregon Oriola Marashi

Kulturë Showbiz

Oriola Marashi prej disa kohësh është pjesë e grupit OTR. Ajo shpesh udhëton jashtë vendit për sete të ndryshme fotosh por Instagrami i Oriolës mban shumë video ku modelja ekspozon format e saj seksi dhe për këtë nuk ka komplekse. Por videoja e fundit në fakt na ka shkaktuar shumë të qeshura. Oriola ndodhet në Itali dhe nga dritarja e hotelit ka treguar sipas saj disa mënyra se si dallojnë shqiptarët jashtë vendit.

Tre karakteristikat janë kafja cigarja dhe bezdisja e komshive. Në fakt të treja këto i ka aplikuar modelja e cila mban cigaren në dorë një kafe e nis të këndojë opera duke bezdisur komshitë dhe kalimtarët që e shohin të habitur. Me këtë rast Oriola na ka treguar se ka edhe një vokal mjaft të mirë. City NEWS

https://www.instagram.com/p/BnLrmBgDW_m/?taken-by=oriolamarashi

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *