VIDEO/ Taulant Xhaka, shikoni si ia thotë këngës patriotike: ‘Moj Serbi ta…’

Kryesore Sport

I ulur këmbëkryq ai ia thotë këngës Futbollisti i kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka edhe pse jeton larg Kosovës, ai asnjëherë nuk e ka harruar vendlindjen e tij.

27-vjeçari këtë e ka dëshmuar në mënyra të ndryshme përmes rrjeteve sociale, ku shpeshë herë publikon fotografi që kanë lidhje me Kosovën, dhe simbolet kombëtare.

Granit Xhakën, vëllain e Taulantit e kemi parë duke kënduar këngë patriotike disa herë, por deri më tani Taulantin nuk është se e kemi parë ndonjëherë në këtë situatë.

Mirëpo tani këtë ekskluzivitet e ka sjell e fejuara e tij, Arbnora, e cila në “Instagramin” e saj ka publikuar disa video, ku Taulanti shihet duke ia thënë këngës shqipe patriotike i ulur këmbëkryq.

Në këto video Taulantin mund ta shohim edhe duke vallëzuar së bashku me Arbnoren, të cilët duken shumë bukur afër njërit tjetrit.

Kështu ia thotë këngës patriotike Taulanti

Kështu ia thotë këngës patriotike Taulanti

Gepostet von RTV21 Showbiz am Montag, 13. August 2018

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *