Video/ Tërmeti, djali përplas gruan për toke dhe largohet me shpejtësi nga frika

Kronike Lajme

Ditën e djeshme vendi është tronditur nga një tërmet me magnitudë 4.9 i shkallës rihter. Ndonëse lëkundjet kanë qenë shumë të forta, fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar apo ndërtesa të dëmtuara.

Por, nga një market në Durrës vjen një video sa tragjike po aq edhe komike. Një çift po bënte pazar në kohën që bie tërmeti dhe djali përplas në okë vajzën dhe largohet me shpejtësi nga marketi.

Kjo sjellje e tij ka ngjallur mjaft reagime negative në rrjet.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *