VIDEO/ Tifoz i Realit? Mëso si të riciklosh një bluze të Cristiano Ronaldos

Botë Më të fundit Sport

Je tifoz i Realit të Madridit dhe ke një bluzë të Ronaldos, por tani që CR7 ka kaluar te Juventusi, nuk di ç’të bësh me atë bluze?

Mos e hidh! As mos e shit! Mjafton të ndjekësh videon më poshtë, për të mësuar si mund ta riciklosh atë.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *