VIDEO tronditëse: Gruaja shtyn të moshuarën, ajo përplaset tek autobusi

Botë Të veçanta

Ky është momenti i tmerrshëm kur një grua me shtyn një të moshuar drejt një autobusi që po vinte në stacion në Londër.

Në pamjet filmike do të shikoni se si nënë më fëmijë shtyn të moshuarën rreth tek të 60-tat dhe më pas ajo përplaset me derë në autobusit.

Fatmirësisht e moshuara nuk pësoi dëmtime serioze.

Policia ka shpërndarë pamjet dhe kërkon nga qytetarët identifikimin e gruas që shkaktoi këtë incident.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *