VIDEO/Uau Ermal! Kejvina e tepron sërish, i del c… gjatë xhirimeve

Showbiz

 

 

Kejvina Kthella është vajza që shoqëron Ermal Mamaqin gjatë emisionit “Xing me Ermalin” dhe me gjithë vështirësitë në të folur ajo është bërë më shumë e njohur për publikun për provokimet e saj sensuale. Ndërsa zëvendësoi Rashelën për pak më shumë guxim në këtë drejtim, të gjithë e mbajnë mend se në një nga puntatat e këtij emisioni doli edhe pa të brendshme. Ndërkohë që së fundmi ajo ka provokuar sërish, ndoshta edhe për të tërhequr më shumë audiencë. Vet Ermal Mamaqi ka publikuar një video nga xhirimet e një spoti për rifillimin e emisionit dhe në një nga momentet Kejvina teksa përpiqej që të bënte pjesën e skenarit që i takonte, i del gjoksi.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *