Video/ Meta shtrëngon duart me Ramën. Prishtina duartroket

Kryesore Lajme Politikë Slider kryesore

Ashtu siç Realstory.al njoftoi mëngjesin e së mërkurës, konsultimet mes Ramës e Metës kanë nisur në Prishtinë.

Siç duket nga fotot që ne disponojmë por edhe nga video ekskluzive e realstory.al Rama e Meta pervecse kane shtrenguar duart, janë parë të bisedojnë me njëri-tjetrin, ndërsa edhe ceremoni kanë qëndruar shumë pranë njëri tjetrin dhe kanë biseduar me zëvendës ndihmës sekretarin amerikan të shtetit, Palmer.

Njëherë shohim Ramën duke biseduar me Palmer dhe njëherë Meta zë vendin e Ramës, dhe ulet pranë Palmer për të biseduar me të.

Shpresojmë që Meta dhe Rama të kthehen në Tiranë më të zbutur seç ikën.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *