VIDEO: Zbulohen “bisedat” sekrete mes Bashës, Berishës, Ramës e gazetarëve

Kryesore Politikë

Çmendina dhe TemA TV, kanë zbardhur “bisedat” sekrete mes grupit të PD-së dhe Bashës. Kuptohet biseda është krijojesë e imagjinatës por krijuesit e saj kërkojnë të ironizojnë marrëdhëniet brenda një force politike, pse jo edhe mes vet liderve të politikës shqiptare. Më parë Çmendina TV ka zbardhur edhe “bisedat” e “rilindasve” dhe gazetarëve.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *