Video / Zhbllokohet Neymar, Brazili kalon në avantazh ndaj Meksikës

Kampionati Boteror Kryesore

Po luhet takimi mes Brazilit dhe Meksikës., e vlefshme për fazën e 1/8-ave të Kupës së Botës. Momentalisht rezultati është 0-0.

Neymar arriti të zhbllokojë rezultatin duke përfituar nga rrëmuja në zonën e Meksikës.

Në raundin çerekfinal, fituesi i kësaj përballjeje do të gjej përballë fituesin e çiftit Belgjikë-Japoni, takim i cili do të luhet në orën 20:00.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *