Videot/ Alba Hoxha prezanton motin me këmbë përpjetë, ja si e mbyll garazhdin

Art Showbiz

Balerina shqiptare, Alba Hoxha, është një nga personazhet më të komentuara si për jetën private ashtu dhe profesionale.

Ajo poston ne Instagram video te cmendura, ku ne menyre te paimagjinueshme ben levizje qe provokon jo pak fansat e saj.

Se fundmi ajo ka postuar videon ku shihet duhe hapur e mbyllur deren e garazhdit te makines me kemben perjete.

Menjëherë komentuesit kanë vërshuar me komentet kritikuese për sjelljen e saj.

Por nuk eshte hera e pare qe Alba, e perfolur per lidhje me balerinin Albi Nako, ben keshtu provokimesh per ndjekesit e saj ne rrjetin Instragram.

Ndersa ne nje postim te me hershem ka qene dhenie e motit ne menyre te vecante, duke mos perdorur duart, por kembet ne harten e Shqiperise.

https://www.instagram.com/p/Blik2RRnFVU/?taken-by=albahoxha1

https://www.instagram.com/p/BkQA8OVAgJI/?taken-by=albahoxha1

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *