“Viva la France” Ilda Bejleri çmend fansat, me dekolte dhe fustan të kuq

Showbiz

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri i ka kushtuar një dedikim në Instagram skuadrës franceze pas fitores së titullit kampion bote.

Bejleri ka postuar një foto me një fustan të kuq me pika të bardha, ku shkruan “Viva la France”, që përkthehet shqip “Rroftë Franca”

Fotografia e Bejlerit është pëlqyer në pak orë nga mijëra njerëz, ku mbizotërojnë komentuesit meshkuj.

Postimi i Ilda Bejlerit:

VIVE LA FRANCE❤ #RUSKIBAR

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *