Vllaznia merr kryesimin e kampionatit

Sport Vendi

Fitorja minimale, 1 me 0 ndaj Bylisit i ka siguruar Vllaznisë marrjen e kryesimit në kampionatit.

Imami ishte lojtari që realizoi për kuqeblutë. Vllaznia renditet e para me 13 pikë, në vend të dytë është Partizanit me 11 pikë. Demat e Kuq barazuan dje me Tiranën.

Ndërsa ndeshja tjetër mes Skënderbeut dhe Laçit përfundoi në 1 me 1.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *