Vlorë, gruaja humb jetën pasi rrëzohet nga kati i tetë i pallatit

Kronike Lajme Provinca

Një grua humbi jetën mesditën e sotme në qytetin bregdetar të Vlorës teksa u rrëzua nga një pallat.

Ngjarja ka ndodhur në bulevardin Vlorë-Skelë, ku viktima rreth të 70-ave ka rënë nga kati i tetë i pallatit.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe nga hetimet paraprake dyshohet se gruaja të ketë rënë aksidentalisht nga pallati.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *