“Vrasësi i Kejsit, djalit nga Laçi, ishte fajdexhi dhe gjobvënës!”

Kronike Lajme

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh të ardhur në adresë të tij, ku akuzon policinë së ishte mbrojtësi i vrasësit të Kejsi Hysajt.

Sipas denoncuesit, vrasësi i Kejsit ishte fajdexhi, gjobëvënës i mbrojtur nga policia!

Postimi i plote ne Facebook

Vrasesi i Kejsit, djalit nga Laçi, ishte fajdexhi dhe gjobvenes!

Qytetari dixhital denoncon:

Vrasesi i Kejsit ishte fajdexhi, gjobvenes i mbrojtur nga policia!

Banda e Laçit, pjestaret e saj paguajne gjykates dhe prokurore per ti lene te lire!

Vrasje te tjera mafioze nga banda do te kete perseri!

Lexoni mesazhin e plote te tij. sb

“Respekte e shendet z Berisha. Mediat po mundohen te pasqyrojn si pun te policise zbulimin e vrasjes se kejsi sahit hyses mbas denoncimit qe bete ju ne media se policia e kurbinit dhe e krujes nuk e kishin perfillur denoncimin e familjes. Por ka dicka tjeter z Berisha pjestarer e ketij grupi qe u liruan e qe vjedhin ne itali paguajten 100 mije euro ne prokurori e gjykate , e sot jetojn ne venezia duke grabitur shtepi. Person ne kerkim per vrasje dhe ishte fajdexhi i parave te krimit i grupeve te lacit por ishte dhe gjobvenes gjithnje i respektuar policia se policia vrapon mbas gjobave te makinave e debitoreve te dritave kurse vrasesit te lire a ne kerkim te denuar a ne proces gjygjesor jan fajdexhi ose mbrojtes te serave te hashashit e respektohen nga policia. Te tilla vrasje do te kete perseri”

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *