Vrau kunatën dhe hodhi në liqenin e Sharrës, burg përjetë për Dashamir Xhepën

Kronike Lajme

Gjykata e Tiranës dha burg përjetë për Dashamir Xhepën, i cili akuzohet se vrau kunatën e tij dhe më pas e hodhi në liqenin e Sharrës. Ngjarja e rëndë ndodhi në shkurt të 2019-ës.

Lirie Xhepa u gjet e pajetë në liqenin e Sharrës në Tiranë. Gruaja ishte dhunuar dhe më pas ishte qëlluar me 3 plumba në trup dhe më pas ishte hedhur në liqen. Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive xhelozie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *