Xhemi Shehu bën ironi me shprehjen e Ramës

Kryesore

Moderatorja e emisionit të humorit “Portokalli”, Xhemi Shehu, njihet për sensin e humorit dhe lirshmërinë e saj.

Mbrëmjen e djeshme Xhemi ka postuar një foto teksa shihen disa gota me pije dhe ka bërë ‘ironi’ me shprehjen e kryeministrit Rama, por duke e përshtatur me rastin e saj.

‘Gota ka po nuk s’ka profesionistë’, shkruan Xhemi, teksa në foto ka dalë duke qeshur.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *