Yjet e së ardhmes, ja 10 emrat që mund të “tronditin” tregun e merkatos

Kryesore Sport

Tregu i merkatos po zien, dhe shumë emra të rinj po kërkohen nga ekipet e mëdha. Shumë prej tyre nuk janë të njohur për publikun e gjerë, por ju sjellim 10 lojtarët që mund të “tronditin” merkaton këtë verë.

15314281875486

 

Nikola Kaliniç – Lojtar i Milanit, kërkohet nga Atletiko e Madridit.

15314111364518

Frenki De Jong – Lojtar i Ajaksit, kërkohet nga Barcelona

15314228800608

Gelson Martins – Lojtar i Sportingut, kërkohet nga Atletiko e Madridit.

15314125685988

Kristian Eriksen – Lojtar i Totenhemit, kërkohet nga Reali i Madridit

15314228802677

Milinkoviç-Saviç – Lojtar i Lacios, kërkohet nga Mançester Junajtid

15314228804914

Aleksander Golovin – Lojtar i CSKA Moskë, kërkohet nga Çelsi

15314228803791

Adrien Rabio – Lojtar i PSG, kërkohet nga Barcelona

15314159154980

Benxhamin Pavard – Lojtar i Shtutgartit, kërkohet nga Bajerni i Mynihut

15314263872353

Kristian Pavon – Lojtar i Boka Xhunions, kërkohet nga Arsenali

15314263874365

Timo Verner – Lojtar i Lajpcig, kërkohet nga Bajerni i Mynihut

15314263875483

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *