Zaimina zhvendoset në vilën e re, tregon pamjet spektakolare

Showbiz

Pas ardhjes në jetë të vogëlushes Khloe, Zaimina dhe partneri i saj Klodi zbuluan se do të zhvendoseshin në një shtëpi të re.

ashtu siç Zaimina është shprehur në “Xing me Ermalin”, ata mezi presin të shtojnë familjen dhe ta gëzojnë Khloe-n me një motër ose vëlla.

Mesa duket, punimet për strohëzën e re të familjes kanë përfunduar dhe ata janë zhvendosur në vilën lukzoze. Zaimina ka shpërndarë një foto të kopështit të saj, ku shfaqet edhe pishina.

 

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *