Zbardhet dëshmia e grabitëses së karburanteve në polici: E bëra për …

Kronike Kryesore shtojca

 

Detaje të reja janë publikuar një ditë pas grabitjes së ndodhur në Fier. E reja e arrestuar lidhur me këtë ngjarje, Anna Malaj ka deklaruar në polici mënyrën sesi është përfshirë në këtë ngjarje.

Në dëshminë e saj para uniformave blu, ajo ka deklaruar sot se grabitjen e ka bërë për hakmarrje ndaj punonjësit të karburantit, i cili nuk i ktheu kusurin.

“Grabitjen e bërë për hakmarrje, punonjësi nuk më ktheu kusurin. I dhashë 50 euro dhe ai nuk më ktheu më lekët”, mësohet të ketë thënë në polici 31-vjeçarja.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *